• EN
  • ساعت : ۷:۵۰:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ 
  • کد خبر : ۲۳۷۰۳
مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)
اجرای وبینار آموزشی "تغذیه گیاه و بسترسازی سبزی و صیفی"
دوره آموزشی "تغذیه گیاه و بسترسازی سبزی و صیفی" ویژه بهره برداران و کارشناسان حوزه کشاورزی توسط مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

اجرای وبینار آموزشی "تغذیه گیاه و بسترسازی سبزی و صیفی"

دوره آموزشی "تغذیه گیاه و بسترسازی سبزی و صیفی" ویژه  بهره برداران و کارشناسان حوزه کشاورزی توسط مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ وبینار آموزشی با عنوان "تغذیه گیاه و بسترسازی سبزی و صیفی" با شرکت 57 نفر از فعالان این حوزه روز شنبه 19 تیرماه 1400 برگزار شد.

علاقه مندان در این دوره آموزشی از توان علمی دکتر ربابه اصغری  دانشیار مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)  بهره مند شدند.

  در این دوره به مباحثی نظیر عناصر غذایی ضروری و نحوه تهیه و تامین آنها، علائم کمبود و بیش بود عناصر غذایی، شرایط تامین عناصر با تاکید بر محصولات سبزی و صیفی، محیط های کشت مناسب برای سبزی و صیفی، اهمیت و نقش عناصر غذایی و تامین این عناصر جهت برطرف نمودن نیازهای گیاهان (سبزی و صیفی) بمنظور تولید اقتصادی تر و سالمتر محصول مورد نظر اشاره شد.

 هدف از اجرای این دوره آشنایی بهره برداران با عوارض ناشی از کمبود و بیش بود  عناصر غذایی مورد نیاز گیاه و چگونگی برطرف نمودن اشکالات ناشی از کمبود یا بیش بود عناصر غذایی جهت بهره وری بهتر و کارآمدتر در تولید سبزی و صیفی می باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0