• EN
  • ساعت : ۱۴:۲:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ 
  • کد خبر : ۲۳۲۵۲
مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)
برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی طرح مهارت آموزی كسب و كارهای نوپای كشاورزی
جلسه هماهنگی اجرایی طرح مهارت آموزی کسب و کارهای نوپای کشاورزی چهاردهم اسفند ماه در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی طرح مهارت آموزی کسب و کارهای نوپای کشاورزی

   جلسه هماهنگی اجرایی طرح مهارت آموزی کسب و کارهای نوپای کشاورزی چهاردهم اسفند ماه در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ جلسه هماهنگی اجرایی طرح مهارت آموزی کسب و کارهای نوپای کشاورزی روز پنجشنبه 14 اسفند ماه با حضور دکتر میررحیمی رئیس مرکز، مدیران سه شرکت دانش بنیان مستقر در زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای مرکز و متقاضیان طرح مهارت آموزی برگزار شد.

  این طرح برای اولین بار در بخش کشاورزی با هدف افزایش توانمندی و اشتغال پذیری فارغ ‌التحصیلان کشاورزی برنامه ریزی شده است. در این طرح متقاضیان ضمن فعالیت مستمر در کسب و کارهای دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در مرکز اموزش عالی امام خمینی(ره) مهارت لازم برای اشتغال و کارآفرینی را به صورت عملی فرا می گیرد.

    دراین نشست که با حضور برخی از واحدهای کسب و کاری میزبان طرح و همچنین متقاضیان برگزار شد، در ارتباط با نحوه اجرایی طرح و حضور آنها بحث و تصمیم گیری شد.

   لازم به ذکر است طرح مهارت اموزی کسب و کارهای نوپا با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز و مشارکت شرکت های دانش بنیان، کسب و کارهای نوپا و واحدهای فناور مستقر در مرکز برگزار می شود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0