• EN
  • ساعت : ۱۲:۵۰:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
  • کد خبر : ۲۱۸۸۸
مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)
بازدید اساتید دانشگاه های علم و صنعت و خوارزمی از زیست بوم كارآفرینی و كسب و كارهای نوپای كشاورزی مركز آموزش عالی امام خمینی(ره)
اساتید دانشگاه های علم و صنعت و خوارزمی از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی بازدید کردند.

 

بازدید اساتید دانشگاه های علم و صنعت و خوارزمی از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)

 

اساتید دانشگاه های علم و صنعت و خوارزمی از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ روز چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه سال جاری، جمعی از اساتید دانشگاه های علم و صنعت و خوارزمی به سرپرستی پروفسور نورالسناء از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) بازدید کردند.

در طول بازدید دکتر میررحیمی معاون پژوهشی و کارآفرینی مرکز به اختصار توضیحاتی درخصوص فرآیند ایجاد این زیست بوم ارائه نمود و از چند شرکت دانش بنیان مستقر در زیست بوم از جمله شرکت داتیس و شرکت توسعه گران الکترونیک رخش بازدید کردند.

پس از بازدید، جلسه مشترکی با حضور دکتر مخبر رییس مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) و دکتر ندا نیک وش مدیر عامل مرکز نوآوری وستا برگزار شد.

در این نشست دکتر مخبر ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به پروفسور نورالسناء و دیگر اساتید، توضیحاتی در مورد برنامه توسعه کسب و کارهای نوپای کشاورزی و ایجاد پارک علم و فناوری ملی کشاورزی در مجموعه مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) ارائه نمود.

سپس پروفسور نورالسناء ضمن تشکر از مدیریت مرکز و تبریک پیشرفت های صورت گرفته در فرآیند کارآفرینی و توسعه فعالیت های نوآورانه در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)، آمادگی خود و گروه بازدید کننده را برای همکاری در تحقق اهداف و چشم انداز های پارک علم و فناوری ملی کشاورزی اعلام کردند.

در پایان دکتر مخبر به زمینه های همکاری در حوزه ایجاد شهرک گلخانه ای و همچنین اجرای طرح تحلیل داده های مرتبط با پروژه ها و طرح های تحقیقاتی کشاورزی در مجموعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی اشاره کرد.


 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0