دوشنبه, 16 تير 1399
رو عنوان : مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)
عنوان : برگزاری شورای هماهنگی مدیران مركز آموزش عالی امام خمینی(ره)
کد خبر : ۲۱۸۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ 
ساعت : ۱۲:۴۲:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری شورای  هماهنگی مدیران مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)

اولین شورای هماهنگی مدیران مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) در سال 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ صبح دوشنبه 15 اردیبهشت ماه سال جاری، اولین شورای هماهنگی مدیران با حضور دکتر مخبر رییس مرکز، حاج آقا صادقی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه، معاونین، مدیران و روسای ادارات، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سالن استاد مطهری برگزار شد.

ابتداحاج آقا صادقی،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی بهره مندی از فیوضات این ماه پربرکت، به بیان ویژگی های ماه خدا پرداخت و با بیان روایات متعددی از پیامبر اکرم در وصف نعمت ها و برکات این ماه عزیز گفت: در ماه رمضان رحمت و بخشش خداوند بیشتر است و فقط سه طایفه هستد که اگر توبه نکنند رحمت خداوند شامل حال آنان نمی شود. اولین آنها کسانی هستند که آق والدین شده اند و گروه دوم کسانی هستند که اگر نام پیامبر را بشنوند و به عمد درود سلام بر ایشان و خاندان وی نفرستند و گروه سوم کسانیکه گناهی مرتکب شده و در این ماه مبارک نتوانند توبه کنند.

در ادامه دکتر مخبر ضمن خیرمقدم به همکاران و تبریک ماه مبارک رمضان و روز معلم به اساتید مرکز و تبریک روز کارگر و آرزوی توفیق برای این عزیزان، از برگزاری این نشست با وجود محدودیت های پیش آمده ابراز خرسندی نمود و  به بیان سیاست های مرکز در سال جاری پرداختند و از معاونین و مدیران خواستند تا اگر مشکلات، آسیب ها و نواقصی در سال گذشته در مرکز وجود داشته است را بیان نمایند تا در سال جدید با قدرت و همت بیشتری در راستای رفع این مشکلات و ماموریت و رسالت های جدید مرکز گام برداریم.

ایشان در ادامه افزود: ابلاغ راه اندازی پارک علم و فناوری کشاورزی در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) صادر شده است  و به امید خداوند مرکز به یک موسسه ملی تبدیل خواهد شد و به سمت یک  سازمان دانش محور حرکت خواهیم کرد.

دکتر مخبر خاطر نشان ساخت: دنیای سازمان ها، دنیای تحول و تغییر است و سازمان هایی می توانند ادامه حیات داشته باشند که قدرت تغییر دارند.وی اضافه کرد: محصول تغییر در مرکز، راه اندازی پارک علم و فناوری کشاورزی می باشد و محصول دیگر این تحولات درآمدهای مرکز از همکاری با بخش خصوصی می باشد.

در ادامه مدیران و معاونین مرکز  ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 1398، به بیان نقاط قوت و ضعف مرکز در سال گذشته پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص رسالت جدید مرکز بیان کردند و در این خصوص به تبادل نظر پرداختند.
 
بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0