جمعه, 15 فروردين 1399
رو عنوان : مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)
عنوان : اجرای هشتمین شورای هماهنگی مدیران مركز آموزش عالی امام خمینی(ره)
کد خبر : ۲۱۵۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۱۵:۱۴:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اجرای هشتمین شورای هماهنگی مدیران مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)

هشتمین شورای هماهنگی مدیران مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) در محل زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ روز شنبه 28 دیماه 1398 هشتمین شورای هماهنگی مدیران مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) در محل زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای مرکز با حضور دکتر مخبر رئیس مرکز، حاج آقا صادقی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونین و مدیران مرکز برگزار شد.

گفتنی است قبل از برگزاری نشست، معاونین و مدیران مرکز از بخش های مختلف زیست بوم کارآفرینی و کسب وکارهای نوپا و شرکت های دانش بنیان مستقر در آن شامل: شرکت دانش بنیان توسعه گران الکترونیک رخش تولید کننده تجهیزات الکترونیکی، سیستم های کنترل و مانیتورینگ، شرکت دانش بنیان طرح های صنعتی فلورد دارای محصولات تولیدی ابزار دقیق و سیستم های رفتارنگاری سازه ها برای اندازه گیری پارامترهای دما، فشار، جریا، شیب، انحراف رطوبت، شرکت دانش بنیان نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس تولید کننده فلومتر التراسونیک، فلومتر مغناطیسی، کنتور هوشمندچاه های کشاورزی بازدید کردند.

پس از بازدید، نشست رییس مرکز با معاونین و مدیران در سالن جلسات زیست بوم برگزار شد. ابتدا حاج آقا صادقی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز، به ایراد بیاناتی در خصوص زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای مستقر در آن پرداخت و ضمن اظهار خرسندی از اقدامات مفید انجام شده در مرکز، از زحمات و همت و پشتکار دکتر مخبر و همکاران ایشان تقدیر نمود و اظهار داشت: فعالیت های شایسته و اقدامات انجام شده در زیست بوم بیانگر روایت "عزم امت اصلاح نمی شود مگر به خواص" می باشد و خواص امت در چهار گروه هستند که اگر کار خود را درست انجام دهند جامعه اصلاح خواهد شد و این خواص کسانی نیستند جز حاکمان، علما، عابدان و تجار و در این مرکز علما بدرستی وظیفه خود را انجام داده اند تا به این نتیجه مطلوب دست یافتند.

در ادامه دکتر مخبر ضمن خیرمقدم به حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صادقی و و تقدیر و تشکر از زحمات همکاران در شکل گیری و راه اندازی زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا، خاطر نشان کرد: دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی پس از بازدید از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی در مرکز، خواستار پیاده سازی این الگو در موسسات و مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی  سراسر کشور شد.

ایشان اضافه کرد: سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی  پس از تحقیق و بررسی مبنی بر آماده بودن این مکان، تصمیم به تشکیل پارک علم و فناوری کشاورزی در زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) گرفتند.

در ادامه دکتر مخبر از مدیران خواستند تا موضوع جلسه بر زیست بوم  متمرکز شود و نظرات، پیشنهادات  و انتقادات خود را در خصوص زیست بوم بیان کنند. وی افزود: از شما میخواهم که امروز کمک کنید این مسیر درست را موثر تر و قوی تر پیش ببریم  و با حسن نیت و خوش بینی ضعف ها را برطرف کنیم و در راستای تحقق اهداف سازمانی وزارت متبوع گامی موثرتر برداریم.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0