جمعه, 15 فروردين 1399
رو عنوان : مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)
عنوان : برگزاری رویداد هفتگی كارآفرینی همفكر در مركز آموزش عالی امام خمینی(ره)
کد خبر : ۲۱۵۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۴۷:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری رویداد هفتگی کارآفرینی همفکر در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)

رویداد هفتگی کارآفرینی همفکر کرج، در زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)؛ رویداد هفتگی کارآفرینی همفکر کرج عصر دوشنبه 23 دیماه 1398 در محل زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) با همکاری و مشارکت شرکت دانش بنیان وستا برگزار شد.

این رویداد کارآفرینانه با حضور دکتر مختاری مجری کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی، مهندس عفت رییسی کارآفرین برتر حوزه کشاورزی،جمعی از فعالان استارتاپی استان البرز و مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) اجرا شد. در این رویداد مهندس عفت رییسی کارآفرین برتر حوزه کشاورزی، بنیانگذار اتحادیه سراسری زنبورداران و مبتکر و موسس آزمایشگاه عسل کشور، در خصوص توسعه فعالیت های کارآفرینانه، روشهای توسعه فردی و تجربیات راه اندازی کسب و کار به ایراد سخنرانی پرداختند.

ایشان ضمن اظهار دلگرمی مبنی بر وجود جوانان فعال، پرانگیزه و خلاق در استان خاطرنشان کرد: لازمه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در شرایط کنونی، ساخت و توسعه قابلیت های فردی از جمله پشتکار و خلاقیت است.

ایشان همچنین تجربیات چندین ساله خود را در خصوص راه اندازی کسب و کار در حوزه تولید عسل و همچنین بنیانگذاری اتحادیه زنبورداران به عنوان یک تشکل مردمی قوی بازگو کرد.

دراین نشست افراد حاضر به معرفی خود و حوزه های فعالیت کارآفرینی اقدام نمودند. در پایان نشست نیز به منظور شبکه سازی، تیم سازی و انتقال تجربیات،  حاضرین به گفتگو  پرداختند.

 گفتنی است: رویداد همفکر قدیمی ترین رویداد کارآفرینی استان البرز است که هر هفته با حضور یک چهره شاخص در حوزه کسب و کار و همچنین جوانان و  فعالان کارآفرینی و استارتاپی البرز، در یکی از واحدهای دولتی یا خصوصی گردهم می آیند و مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) در طول یک سال گذشته 2 مرتبه میزبان این رویداد بوه است.

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0