دوشنبه, 16 تير 1399
رو عنوان : مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)
عنوان : بازدید دكتر خاوازی و هیات همراه از زیست بوم كسب و كارهای نوپا در بخش كشاورزی
کد خبر : ۲۰۵۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
ساعت : ۱۷:۲۵:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید دکتر خاوازی و هیات همراه از زیست بوم کسب و کارهای نوپا در بخش کشاورزی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)

معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و هیات همراه از زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی؛ روز چهارشنبه 19 تیر ماه جاری دکتر خاوازی معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر زارع قائم مقام معاون وزیر و ریاست سازمان، دکتر محمودی معاونت توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی  سازمان، دكتر بازرگان معاونت پژوهش و فناوری سازمان و هیات همراه  با همراهی دکتر مخبر رییس مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) و معاونین مرکز، از سایت استقرار شرکت های دانش بنیان و زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی مرکز بازدید کردند.

خانم دکتر نیک وش رییس شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز، توضیحاتی در خصوص نحوه استقرار این شرکت ها در زیست بوم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپای کشاورزی ارائه نمود.

دکتر خاوازی طی بازدید از سایت استقرار شرکت های دانش بنیان و زیست بوم کسب و کارهای نوپا در بخش کشاورزی اظهار داشت: در مرکزآموزش عالی امام خمینی(ره) تلاشهای خوبی صورت گرفته و بخش خصوصی می تواند در زمینه ورود علوم پایه و مهندسی به بخش کشاورزی، به منظور افزایش بهره وری می تواند نقش موثری ایفا کند.

ایشان در ادامه افزود: موسسات تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان کشاورزی می توانند از تکنولوژی های تولیدی شرکت های مستقر در مرکز امام، در ارائه نوآوری های جدید در بخش کشاورزی استفاده نمایند.

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0